kavos-aparatas-virtuveje

Stilingas kavos aparatas – idealus virtuvės interjero aksesuaras

Šiandien būtų sunku rasti tokią virtuvę, kurioje nebūtų kavos aparato – juk kava yra tas gėrimas, kuriuo daugelis žmonių pradeda rytą bei mėgaujasi juo po pietų, o taip pat vaišina svečius. Tačiau, ar kada susimąstėte apie tai, jog stilingas kavos aparatas gali tapti ne tik puikiu prietaisu, kuris reikalingas kasdien, bet ir idealiu virtuvės interjero aksesuaru?

Nežinote, kokį kavos aparatą rinktis, jog jis atitiktų abu šiuos reikalavimus – ruoštų gardžią kavą ir savo išvaizda puoštų virtuvę? www.kavosdraugas.lt paruošė keletą praktiškų patarimų, kurie padės jums palengvinti šį pasirinkimo procesą.

Jei norite stilingo prietaiso, skirto kavai gaminti, savo namų virtuvėje, pirmiausia turite atkreipti dėmesį į spalvas. Nors šiuo metu stilingiausias pasirinkimas yra ryškių spalvų kavos aparatai, reikia pastebėti, jog tuo atveju, jei išsirinksite tokios spalvos kavos aparatą, kuris neturi nieko bendra su jūsų virtuvėje esančiomis spalvomis, vargu, ar galėsite patvirtinti, kad jūsų naujas pirkinys yra stilingas.

Ne ką mažesnis dėmesys turi būti skiriamas ir formai: jei norite paties stilingiausio įrenginio kavai gaminti, rekomenduojame atkreipti dėmesį į netradicinių formų kavos ruošimo aparatus, o keturkampiai ar stačiakampiai kavos aparatai puikiai tiks žmonėms mėgstantiems tradicinį ar klasikinį stilių.

Jei siekiate paties stilingiausio pasirinkimo, rinkdamiesi kavos aparatą, turite nepamiršti ir dar vieno dalyko – savo virtuvės dydžio. Net ir pats stilingiausias kavos aparatas, kuris yra itin mažų matmenų, neatrodys puikiai tuo atveju, jei jūsų virtuvė yra itin erdvi, ir atvirkščiai. Todėl verta atminti vieną paprastą, tačiau labai svarbią taisyklę: jei jūsų virtuvė yra labai erdvi, tai ir kavos aparatas turi būti didesnis, tuo tarpu, jei virtuvėje yra mažai vietos, joje ypač stilingai atrodys mažų matmenų įrenginys kavai ruošti.

Na, o prieš pradedant domėtis konkrečiais pasiūlymais, t.y., tokiais kavos aparatais, kurie drąsiai gali būti vadinami pačiais stilingiausiais ir labiausiai tinkančiais jūsų virtuvei, dėmesį yra būtina atkreipti ir į dar vieną dalyką – praktiškumą. Rinkdamiesi įrenginį kavai ruošti, kaip kriterijų įvertinkite ne tik jo stilingumą, bet ir lengvą valdymą ir kokius gavos gėrimus su juo galite pasigaminti: kam jums stilingas kavos aparatas, jei jį yra sunku valdyti ar jis negamina jūsų mėgstamo gėrimo? Taigi, pasirinkimo metu, ne ką mažesnis dėmesys turi būti skiriamas ne tik stilingumui, bet ir patogumui bei funkcionalumui. O dabar susipažinkite su keletu kavos aparatų kurie ne tik papuoš jūsų virtuvę, bet ir kiekvieną dieną pagamins pačią skaniausią kavą.

Ena micro 9 One Touch Capuccino jura-ena-micro-9Šis, ypač stilingas kavos aparatas idealiai tiks tam tikrai žmonių grupei – tiems žmonėms, kurie mėgsta kapučino bei minimalistinį stilių. Nepaisant šių puikių savybių, kavos aparatas Ena micro 9 one touch capuccino, turi daug kitų puikių savybių: juo galima ruošti juodą, espresso, latte machiatto kavas, o taip pat  labai lengva valdyti – viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti vieną mygtuką. Taip pat tai yra mažiausias pasaulyje automatinis kapučino kavos aparatas, todėl idealiai tiks mažai ir vidutinio dydžio virtuvei.

Philip Senseo Lime yellow
philips-senseo-lime-yellowItin stilingas yra ir Philips Senseo Lime yellow jaunatviško stiliaus kavos aparatas, kuris kuo puikiausiai tiks jauniems, gyvenimą bei ryškias spalvas mylintiems kavos entuziastams. Manote, jog niekas negali praskaidrinti slogaus bei niūraus šaltos žiemos ryto?  Labai klystate, tik pažvelkite į šį kavos aparatą – jau vien pamatę jo spalvas nusišypsosite, o paragavę skanios kavos sušilsite ir ilgam pamiršite žiemos šaltį.

Ariete Cafee Novecento Espresso
ariete-caffe-novecentoNorite stilingo kavos aparato, tačiau labai mylite klasiką ir būtent tokio stiliaus yra  jūsų namų virtuvė? Tuomet joje turi atsidurti Ariete Cafee Novecento Espresso kavos aparatas. Šis prietaisas išskiria ypatingu stilingumu bei elegancija, todėl abejingų tikrai neliks, o blizgi sidabro spalva suteikia ypatingos prabangos bei puošia aplinką. Maža to, šio kavos aparato dėka galima pasigaminti  du puodelius gardžios kavos vienu metu, o garų antgalio dėka turėsite puikią galimybę mėgautis dieviško skonio pieno puta.

Nivona 757 Cafe Romatica nivona-757-cafe-romaticaMažų apimčių kavos aparatai visada atrodo stilingai, Vienas iš tokių yra Nivona 757 Cafe romatica. Dar daugiau stiliaus šiam aparatui suteikia prabanga tviskanti juoda spalva. Na, o be stilingos išvaizdos šis prietaisas gali jums pasiūlyti ir daug kitų puikų privalumų: galimybę ruošti įvarius kavos gėrimus, patogų valdymą, reguliuoti gėrimo stiprumą, temperatūrą.

Nescafe Dolce Gusto Circolo EDG600 nescafe-dolce-gusto-circolo-edg600Vienas stilingiausių sprendimų, susijusių su kava, kokį tik galėjo sugalvoti kavos pramonės atstovai, yra kavos kapsulės. Natūralu, jog kapsuliniai kavos aparatai taip pat atrodo labai stilingai, ir nepaisant to, jog ruošia skanią kavą, galite puikiai papuošti bet kurių namų virtuvę. Vienas iš tokių aparatų yra Nescafe Dolce Gusto Circolo EDG600 – visų pirma, šis aparatas iš kitų prietaisų, skirtų kavai gaminti, išsiskiria išties įmantria forma, kuri patraukia kiekvieno žmogaus akį. Jei tokį  kavos aparatą turėsite savo namų virtuvėje, garantuojame, jog pirmą kartą į ją užsukę svečiai iš pradžių net negalės suprasti, jog tai – kavai gaminti skirtas įrenginys. Dar daugiau stilingumo šiam kavos aparatui sutiekia ryški, drąsi, šiuolaikiška raudona spalva. Nepaisant nuostabios išvaizdos, šis kavos aparatas pasižymi ir puikiais techniniais sprendimais: turi reguliuojamą puodelių laikiklį, gali ruošti gėrimus su tiršta puta, o karštą vasaros dieną atgaivins šaltu kavos gėrimu.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai