Amazing-Balcony-Design-Ideas_11

Kaip papuošti namų fasadą?

Nors didžiausias dėmesys skiriamas namo interjerui, nereiktų pamiršti ir namo išorės – eksterjero. Namų fasadas – pirmas dalykas, kurį pastebi žmonės ir susidaro nuomonę, kaip turėtų atrodyti vidus. Patrauklus išorės dizainas gali net padidinti namo rinkos kainą. Sukurti patrauklų eksterjerą nėra sudėtinga – galima perdažyti lauko duris, pasodinti spalvingų gėlių ir namas atrodys kur kas patraukliau. Namas su atnaujintu fasadu pritrauks daugiau praeivių susižavėjimo, tarp jų ir potencialių pirkėjų.

Lauko durys

Norint, kad durys sukurtų maksimalų vizualinį efektą, jas galima atnaujinti nauju dažų sluoksniu, kuris papildytų namo eksterjerą. Jeigu renkatės spalvas, tokias kaip – juoda, ruda, pilka, labiau formalaus įvaizdžio, papildykite spalvų gamą keliomis ryškesnėmis – geltona, raudona, oranžine. Sezoninis vainikas ant durų priduos šilumos visam namui. Galima pakeisti durų belstuką/skambutį, durų apdailą, pridėti seną gerą iškabą „welcome“ (liet. Sveiki atvykę), juk tai – nesenstantis fasado dekoras.

Augalai

Sodinant gėles ir kitus augalus prie namų, fasadas vizualiai tampa daug malonesnės išvaizdos. Pasodinkite didesnius vazoninius medelius prie namo durų, kad pabrėžtumėte namų centrą – įėjimą. Prie langų galima prikabinti stačiakampius vazonus su pasodintais sezoniniais augalais ar gėlėmis. Namo terasoje gražiai atrodytų kabantys gėlių krepšeliai, dėl to terasa atrodys aukštesnė ir spalvingesnė. Namų takelį galima papuošti dailiais vienmečiais augalais. Galiausiai namų kraštovaizdis visuomet bus spalvingas, jei bus pasodinta daugiamečių augalų, tokių kaip – alyvų krūmas, bijūnai ar hortenzijos.

Apšvietimas

Dekoratyviniai šviestuvai padidina namo eksterjero poveikį. Šviestuvus galima kabinti ant terasos lubų, jais naudotis norint paryškinti namo detales: paradines duris, namo akcentus. Šviestuvai yra labai įvairūs: vitražinio stiklo, žaismingesni, kurie daugiau naudojami ne dėl šviesos, o dėl to, kad gražiai atrodo namo fone. Taką į namus gali apšviesti stovintys saulės energiją naudojantys šviestuvai. Padidinkite namo eksterjero poveikį dekoratyviniais šviestuvais.

Dekoratyviniai akcentai

Namo dekorą galima paįvairinti aksesuarais: nauja pašto dėžutė, durų kilimėlis, dekoratyvinė vėliavėlė papuoš namus ir suteiks daugiau jaukumo.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai