investment-property[1]

Verslo Žinios: Kurgyvenu.lt sulaukė investicijos ir žada plėstis

Kurgyvenu.lt sulaukė „Practica Capital“ investicijos

Dienraštis „Verslo žinios“ paskelbė, apie tai, kad portalas kurgyvenu.lt suklaukė pirmosios solidžios investicijos iš rizikos kapitalo fondo, todėl netrukus žada plėstis į užsienį.

Informaciją apie nekilnojamąjį turtą renkantys naujo verslo įkūrėjai „Kurgyvenu.lt“ galvoja apie plėtrą į didesnes – Lenkijos ir Vokietijos – rinkas.
Didžiausiu šiandieniniu plėtros iššūkiu Andrius Gintalas, UAB „Codein“, valdančios portalą „Kurgyvenu.lt“, vadovas, laiko projekto iškėlimą įužsienį – Lenkijos ir Vokietijos rinkas. Tam bus skirta 200.000 EUR investicijų suma, gauta iš fondo „Practica Capital“.

„Apsižvalgėme Lenkijos rinkoje ir matome, kad padėtis ten tokia pati, kaip ir Lietuvoje. Analogiško projekto ten nėra, tad reikia sugalvoti, kaip paskatinti tenykštes valstybės institucijas pasidalyti duomenimis“,– sako „Codein“ vadovas.

Vokietija ir Lenkija pasirinktos pirmiausia dėl rinkos dydžio. Be to, sako p. Gintalas, pavyzdžiui, Vokietijoje ieškant gyvenamosios vietos itin domimasi tuo, kas yra aplink namus, tad lietuvių siūloma paslauga – labai aktuali. Galutinio sprendimo, kurioje valstybėje verslo pradininkas bandys įsitvirtinti ir kada pradės plėtrą į užsienį,dar nėra, bet, neslepia A. Gintalas, kad bendrovės veiksmus gali lemti ir galimi partneriai, rodantys dėmesį Lietuvoje gimusiai idėjai.

Ateityje formulė turėtų būti tobulinama, į ją bus įtraukta Vilniaus Gedimino technikos universiteto parengta NT vertinimo sistema, kurioje, pasak A. Gintalo, numatytos net tokios būstų kainai įtaką darančios smulkmenos kaip oro taršos skirtumai pirmame ir paskutiniame daugiabučio aukšte.

Andrius Gintalas, UAB „Codein“ ir „Kurgyvenu.lt“ vadovas, sako, kad apie nekilnojamąjį turtą kaupiamais duomenimis domisi ir šio turto pardavėjai, ir fiziniai asmenys.

Plačiau skaitykite „Verslo žiniose“.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai