Nusikaltimai: kur daugiausia vagysčių?

Vagystė iš automobilio – svetimo daikto ar svetimos nuosavybės pasisavinimas iš automobilio be teisėto savininko sutikimo. Ar kada nors iš jūsų, jūsų pažįstamų ar draugų buvo pavogę grotuvą ar kitą daiktą iš automobilio? O gal ne vieną kartą nukentėjote nuo ilgapirščių? Jeigu taip, šiandien galite sumažinti riziką pagal turimą informaciją pasirinkę automobilio statymo vietą.
Pateikiame vietą, kuri yra viena iš daugiausia įvykdytų vagysčių iš automobilių visos Lietuvos mastu – Kaunas, J. Jablonskio g. 7 (500 metrų spinduliu nuo šios vietos). Iš viso šioje teritorijoje per 2012 metus buvo  įvykdyti 73 nusikaltimai (vagystės).

jablonskio gatve

J. Jablonskio g. 7, Kaunas

Pagal Informatikos ir ryšių departamento prie LR VRM duomenis daugiausia vagysčių iš automobilių per 2012 metus buvo įvykdyta Vilniaus mieste – iš viso 1 247 (vidutiniškai 3,5 vagystės per parą), Kaune – 776 (vidutiniškai 2,2 vagystės per parą), Klaipėdoje – 290, Panevėžyje – 149, Šiauliuose – 97 ir t. t.

Didžiausių ir pavojingiausių Lietuvos miestų apylinkių penketukas, kuriose buvo įvykdyta 213 vagysčių iš automobilių, tai yra 8,3 proc. visų šiuose miestuose įvykdytų tokio tipo nusikaltimų.

Nusikaltimai apylinkėse

Klaipėdos g. 3, Vilnius

Žiedų skg. 8 Klaipėda

P. Višinskio g. 23, Šiauliai

Dariaus ir Girėno g. 29, Panevėžys

Jeigu esate automobilio savininkas, išlipdami nepamirškite pasiimti iš automobilio grotuvo ar kitų daiktų, kadangi rizika jų neberasti anksčiau minėtose gatvėse yra pati didžiausia. Daugiau informacijos apie savo gyvenamąją vietą galite rasti į paieškos laukelį įvedę savo adresą.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai