gipsas

Lubų idėjos namams

Stilingos lubos gali sustiprinti namų išvaizdą ir padidinti namo vertę. Vienas iš didžiausių privalumų kuriant lubų stilių, yra galimybė pasirinkti kiekvieną medžiagą, kuria dekoruosite lubas. Šie projektai ateityje gali brangti, todėl nepagailėkite laiko renkantis geriausią varinatą.

Stoglangiai

Stoglangių įrengimas suteikia galimybę pasinaudoti natūralia šviesa ir už baltas tuščias lubas atrodo kur kas dailiau. Stoglangiai padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas, nes patalpoje bus daugiau šviesos, prireiks mažiau dirbtinio apšvietimo. Jeigu stogui tenka daug saulės šviesos, stoglangį galima aptraukti UV plėvele, kuri saugo nuo kenksmingų spindulių. Intensyvi saulės šviesa gali išblukinti kai kurias patalpos interjero detales.

Krintančių lubų efektas

Tokios lubos nėra brangios, puikiai tinka rūsiams ir kitoms patalpoms, norint sukurti neužbaigtumo iliuziją. Šias lubas sudaro metalinis karkasas su putų plokštele. Jose gali būti įrengtas apšvietimas, išpjautos angos šildymo ar oro kondicionavimo įrangai.

Spalvos

Dauguma namų yra su baltomis lubomis, kurios didiną erdvę ir daro patalpą šviesesnę, bet ne stilingesnę. Dažytos lubos, šviesesnės spalvos nei jūsų kambario sienos, sukurs vientisą vaizdą, atrodys gyviau.

Metalinės lubos

Metalinių lubų įgyvendinimas yra brangesnis ir sudėtingesnis varinatas. Metalines lubas sudaro plonos metalinės plokštelės, kurios būna įvairių tekstūrų. Įrengus metalines lubas viename kambaryje, jis taps pagrindiniu, išskirtiniu namų kambariu su elegantiškomis lubomis.

Kempinės technika

Toks lubų dekoravimo sprendimas yra be galo įdomus ir išskirtinis. Šios technikos principas – kempine tepti dažus ant lubų sukuriant banguotą efektą. Tačiau tokias lubas sunku valyti ir perdažyti.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai