1371031218_tonyresort-pramogu-parkas-ezeras-papludimys-4

Kur šiais metais maudytis? Oficialūs Vilniaus ir Kauno paplūdimiai

Jau seniai pirmas griaustinis nugriaudėjo, pirmas žaibas sužaibavo ir daugelis pradėjo dairytis, kur galima būtų vasarą nuvažiuoti prie kokio vandens telkinio. Visi žinome, kad didžiuosiuose Lietuvos miestuose, Vilniuje ir Kaune, ne visi vandens telkiniai yra patvirtinti, kaip tinkantys maudymuisi.

Oficialūs paplūdimiai turi atitikti Lietuvos higienos normos „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ nustatytus reikalavimus, taigi kiekvienais metais nuo gegužės 15d. iki maudymosi sezono uždarymo savivaldybės užsako vandens rodiklų tyrimus ir pagal tai skelbia oficialius paplūdimius.

Pateikiame sąrašą, kuriuose paplūdimiuose šiais metais bus galima maudytis.

Vilniuje šiuo metu yra 7 oficialūs paplūdimiai: Valakupių I, Valakupių II, Žirmūnų, Žaliųjų ežerų, Salotės ežero paplūdimių maudyklos bei Balžio ir Tapelių poilsio zonų maudyklos.

vilnius

Kaune patvirtintos yra keturios vietos: Kauno marių I-asis, Kauno marių II-asis, Lampėdžių, Panemunės (šiuo metu atnaujinamas) palūdimiai.

kaunas

Maudymosi sezonas Lietuvoje oficialiai prasideda birželio 1 ir baigiasi rugsėjo 15 dieną. Tuo metu paplūdimius prižiūri gelbėtojai, vyksta įvairūs renginiai. Vasara prasideda sekmadienį!

 

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai