Bernan House_Living room

Kaip susikurti prabangų interjerą namuose pačiam? 4 taisyklės!

Jūsų namai gali atrodyti tarsi ką tik iš žurnalo viršelio. Ir tam visai nereikia samdytis garsiausio interjero dizainerio ar viso kambario apstatyti tik pačiais brangiausiais baldais ir aksesuarais.

Jei žinosite į kokius dalykus atkreipti dėmesį pertvarkant namus – sukurti prabangos įspūdį juose taps itin lengva. Vos kelios medžiagos ar vienas kitas išskirtinis elementas – gali visiškai pakeisti kambario vaizdą ir atmosferą.

Pertvaros, atbrailos ir gipsas

gipsas

Ne veltui tokio tipo dekoro elementai buvo naudojami karalių dvaruose ar bažnyčiose. Tiesa, tam, kad jūsų namai atrodytų karališkai – nebūtina kiekvienoje lubų kertėje „įsodinti“ gipsinio angelo. Statybinių prekių parduotuvėse lengvai rasite šiuolaikiškų detalių.

Gipsiniai dekoro elementai gali būti naudojami ne tik tradiciškai – pertvaroms arba lubų papuošimams, tačiau ir atbrailoms greta langų, durų ir pan. Jos gali tapti net ir knygų lentynomis. Beje, sumaniai suderinus apšvietimą – gipsiniai elementai padės atskirti skirtingas kambario erdves.

Dažai ir tapetai

dazai

Vienas svarbiausių elementų – sienos. Tai, kaip jos atrodo, kuria didžiausią įspūdį apie kambarį, todėl jei tapetai užklijuoti nekokybiškai arba pro dažų sluoksnį matyti nelygumai – net ir puikiausias kambarys gali atrodyti prastai.

Jei neturite tinkamų gebėjimų, kruopštumo ar tiesiog neturite tam laiko, pagalvokite, ar nevertėtų bent jau šiam darbui pasisamdyti profesionalų. Kokybiškai paruoštos sienos ir tinkamai parinkti dažai – gali lengvai sukurti prabangos, skonio ir kokybės įspūdį.

Daiktai „pagal užsakymą“

spintos pagal uzsakyma

Nuo spintų iki virtuvės baldų ar išskirtinių sprendimų – viskas, kas pagaminta specialiai jums, tą pačią akimirką kilsteli jūsų namus į prabangiųjų klasę. Jau nekalbant apie tai, kad jums ar jūsų šeimos poreikiams pritaikyti baldai leidžia geriausiai „išslapstyti“ daiktus, o tai – neapkrauna namų.

Net ir užsakant ne itin bangius sprendimus – derėtų rinktis kokybiškiau ar brangiau atrodančias medžiagas, vengti tradicinio stiliaus. Ir tikrai pamirškite, kokią virtuvę turi jūsų kaimynai. Jūs norėtumėte kitokios. Išskirtinumas yra tai, ką kuria garsiausi interjero dizaineriai.

Laikas sublizgėti

prabangios uzuolaidos

Sako, jog kas per daug – nesveika. Tačiau šioks toks spindesys gali sukurti prabangos įspūdį. Šilkas arba jo pakaitalai, kašmyriniai užklotai ar metaliniu atspalviu žvilgančios pagalvės pavers bet kurį kambarį šiek tiek pretenzingu, tačiau kartu ir romantišku.

Namai tikrai neatrodys nuobodžiai, o lengvas spindėjimas gali atgaivinti net ir pačią seniausią ar nuobodžiausią baldą. Juk net ir nuobodoka sofa atrodys visiškai kitaip, jei ant jos įsikurs žėrinčios pagalvės. Tiesa, šioje vietoje lengva persistengti, todėl būkite atidūs.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai