interjero idejos

5 būdai atgaivinti svetainės interjerą, neišleidžiant daug pinigų

Svetainėje praleidžiame išties nemažai laiko, o ir apsilankę svečiai kviečiami būtent į šią namų dalį, todėl svarbu, jog šis kambarys būtų ne tik jaukus, bet ir mėgstamas pačių šeimininkų.

Jei jūsiškė jums nusibodo, bet neturite nei laiko, nei pinigų užsiimti pilnu svetainės remontu, tuomet siūlome penkis paprastus ir ganėtinai pigius jos atnaujinimo būdus. Tam gali užtekti – vieno savaitgalio…

Sienos

sienos

Tikriausiai, daugiausiai žavesio jūsų senajai svetainė gali suteikti nauja sienų spalva. Jei sienų būklė nėra itin bloga – sienos paruošimo beveik ir nereikia.

Įsitikinkite, jog perkate panašios konsistencijos bei tipo dažus, be to, jei sienos buvo tamsios – iškart pereiti prie šviesių atspalvių taip pat nepatartina.

Beje, nebijokite paeksperimentuoti. Viena kambario siena gali būti nudažyta kiek tamsesne, su kitomis derančia spalva. Žinokite ir tai, jog į madą ateina drąsios spalvos.

Užuolaidos

uzuolaidos

Kitokio atspalvio užuolaidos – tikrai suteiks svetainei naują išvaizdą. Tiesa, visiškai naujų užuolaidų gali ir neprireikti.

Pažvelkite į jau turimas – kiek kūrybiškiau, o, galbūt, pabandykite tiesiog sukeisti skirtingų kambarių užuolaidas. Kitaip užuolaidos atrodys ir jei pasitelksite įvairius užuolaidų laikiklius, segtukus ir pan.

Pažvelkite pro langą – galbūt jums net nebūtinai laikyti užuolaidų uždarų, o geriau įleisti daugiau šviesos ir parodyti gėles ant palangės.

Kilimas

kilimas

Nors techniškai kilimas yra tik kambario aksesuaras, tačiau, tinkamai parinktas, jis gali tapti ir jungiamąja skirtingų aksesuarų bei baldų dalimi.

Šiuo metu Lietuvoje tikrai galite rasti ganėtinai nebrangių, įvairiaspalvių, iš skirtingų tekstūrų pagamintų kilimų. Visų pirma jų galite paieškoti didžiausiuose prekybos centruose, tokiuose kaip IKEA ar „Senukai“.

Jei norite, kad svetainė išties atrodytų kitaip – nepabijokite ryškesnių spalvų.

Baldai

baldai

Baldai – ganėtinai brangus malonumas. Tačiau nebūtina keisti viso komplekto iškart. Tam, kad svetainė atrodytų gyvesnė – galite įsigyti vos vieną kitą naują baldą.

Galbūt, tokį netgi turite sode ar rūsyje. Teliks jį nublizginti arba nudažyti ryškesne spalva. Tam tinka senos, kontrastuojančios kėdės arba – kavos staliukas. Įdomesnis kavos staliukas gali net ir tapti pagrindiniu akcentu, aplink kurį sukasi visas kambario gyvenimas.

Atnaujindami svetainę galite galvoti ir apie pufą arba lentyną knygoms.

Aksesuarai

aksesurai

Pabandykite šarmo sofai suteikti pagalvėlėmis. Jų pasirinkimas – pats įvairiausias, o rasti jų galima ne tik baldais prekiaujančiose parduotuvėse, bet ir prekybos centruose. Pagalvėles galima pasisiūti ir patiems, o idėjų tam – rasite internete.

Beje, atnaujinti svetainę galima ir pasitelkus paveikslą, stalines lempas ir pan. Tiesa, kambario aksesuarai yra būtent ta dalis, su kuria suklysti lengviausia. Atminkite taisyklę – mažiau yra geriau.

Ta pačia proga – ir atsikratykite visų smulkmenų, kurių nenaudojate, kurios tik kaupia dulkes ir yra seniai nusibodusios.

FacebookGoogle+TwitterPinterestStumbleUpontumblrLinkedInDiggEmail

Komentarai

komentarai